İnş.Müh. Abdullah AKTI

Web Tasarım

Resmi tatillerde bile çalışan bir mağazanız olmasını istemez misiniz? Ya da insanlarla deneyimlerinizi
paylaşabileceğiniz bir blog sayfası? Siz de dijital dönüşümünüzü başlatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Gold Paket

Ortak kurulum
Kolay yönetim paneli
Özgün tasarım web sitesi
5 sayfaya kadar tasarım
500 TL’den başlayan fiyatlarla…

Platin Paket

Ortak kurulum
Kolay yönetim paneli
Özgün tasarım web sitesi
15 sayfaya kadar tasarım
1200 TL’den başlayan fiyatlarla…

PlatinPlus Paket

Ortak kurulum
Kolay yönetim paneli
Özgün tasarım web sitesi
Özel tasarım
Fiyatlandırma talebe göre yapılmaktadır.

Sıklıkla Sorulan Sorular

Ortak kurulum sitenizin kurulumunu sizinle beraber yapmamız manasına geliyor. Domain ve hostingiinizi siz alıyorsunuz ve bize geçici şifrenizi veriyorsunuz biz sizin adınıza kurulumu yapıyoruz ve şifrelerinizi teslimden sonra değiştirerek güvenli bir şekilde içerik girmeye başlıyorsunuz. 

Domain yasal olarak satın alan kişinin tescilli markasıdır, ilerleyen zamanlarda hak kayıpları yaşamamak adına özellikle domaininizi sizin almanız daha doğrudur.
Hostingde ise, ilerleyen yıllarda bizimle çalışmak istemez ya da web sitenizi başka bir hosting altyapısına taşımak isterseniz, özgür bir şekilde bize ihtiyaç duymadan taşıyabilirsiniz. 

Satın almayı her ne kadar siz yapacak olsanız da merak etmeyin bu süreçte yalnız değilsiniz. Bizimle irtibat kurduğunuz zaman öncelikle domain ve hosting ihtiyaçlarınızı belirleyeceğiz ve satın alma işleminiz için gerekli teknik desteği size sunacağız. Siz sadece form ve kredi kartı bilgilerinizi gireceksiniz.

Tasarımlarımız dünyanın en yaygın içerik yönetim sistemi olan WordPress altyapısı ile oluşturulmaktadır. Yani içerikleriniz ister Türkçe ister başka  bir dünya dilindeki basit ve anlaşılır bir yönetim paneli ile herhangi bir yazılım dili veya kodlama bilgisi olmadan düzenlenebilir olacaktır.

Birkaç sayfadan oluşan kişisel site ve blog siteleri yaptırmak istiyorsanız sizin için en uygun tercih Gold Paket olacaktır. 
Daha gelişmiş blog siteleri, üyelik sistemi olmayan e-ticaret siteleri ya da 10-15 sayfa aralığında basit proje siteleri yapmak istiyorsanız Platin Paketi seçebilirsiniz.

Fikirleriniz için bu seçenekler yeterli değil ve daha kapsamlı siteler yaptırmak istiyorsanız PlatinPlus Paket'i bizimle iletişim kurduktan sonra düşünmeniz daha uygun olacaktır.

Fiyatlandırma sizin talepleriniz üzerine, site tasarım ve yayın sürecine göre genellikle tasarım/zaman üzerinden hesaplanmaktadır.

Maalesef. Hazır demolar üzerinden satış yapmadığımız için ürünlerimiz hazır olarak beklemiyor sizin talebiniz üzerine özgün biçimde tasarlanıyor bu sebeple bizimle görüşüp sözleşme imzaladıktan sonra planlı şekilde ödemenizi alıyoruz.

Sitenizin altyapısı sınırsız modifikasyona uygundur. Sitenizi teslim aldıktan sonra bizimle iletişime geçerek talep ettiğiniz ilave özellikleri kazandırabilirsiniz.

Farklı bir sorum var

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, aşağıdaki linke tıklayın, açılan sayfadaki formu doldurarak bizimle iletişim kurun...

Bilgi İçin